WTF?...ce se intampla?

Discutiile clanului PGL.

Re: WTF?...ce se intampla?

Postby SyMy. » 08 Aug 2013, 10:57

Dar cine e acest Megatone, ca am fost si eu odata pe server si si-a luat ban pentru aim ? :-?
SyMy.
Membru

Postby RO|PGL|KrAzZzY » 11 Aug 2013, 11:16

e un cacat ma caca pe el de jeg bagamias Am valoare cea mai mare. cine drq e el vine pe toate sv sa-l prinda in Guta e fratioru meu. politia atunci sa vada el flodeaza sv ce drq dar oricum nimeni nu ii zice nimic poi atunci va dati seama ca face tot ce vrea el ca daca s-ar lua cneva de el nar mai face nimic :ar! :ar! :ar! :ar! :ar!
RO|PGL|KrAzZzY
Membru

Postby NeK ™ » 11 Aug 2013, 14:10

Criminale...Sunt complet de acord cu Alpha...ai grija...crezi ca doar playerii trebuie sa poarte un limbaj civilizat?...Tu mai presus trebuie sa fi un exemplu..
Ai grija...asta e primul advertisment..dar daca se continua poate ti se restrictioneaza accesul pe forum vreo cateva zile-1 saptamana...Nu vine din partea mea asta...dar daca vad cei care se ocupa cu administrarea forumului...Marius / Diezz...nu o sa le pice prea bine.

Fara bani femeile nu gem , femeile compot...Si nu uitati : Transpiratia strica reputatia !
NeK ™
Membru

Postby tygrutz » 12 Aug 2013, 06:29

nu va face-ti griji.. xg-ul cade.. si stiu si ei asta :)) dasta se intampla dastea
DECI CUM ZICEAM.. TINETI APROAPE.. XG CADEEEEEEEEEEEEEEEE =))

tygrutz
Fondator

Postby SyMy. » 12 Aug 2013, 20:31

Jos xg ! =)))
SyMy.
Membru