reclamatie Canibal

Discutiile clanului PGL.

reclamatie Canibal

Postby poppe_46 » 09 Nov 2017, 23:30

eram pe arabic cind la ora 21:30 cind am decis sa schimbam mapa pentru ca era prea mica pentru toti jucatorii,a fost decis sa ne jucam pe d2 ,votul a fost anulat ,atunci a fost pus inferno de catre canibal(se vede ca ii mapa lui preferita),il inferno am decis sa scriu nominate si sa aleg d2 ,in periodul in care ii spuniam sa pue d2 ca a fost aleasa el a raspuns ca deja sa jucat ziua ,si care ii problema? daca sa jucat 3-6-9 ore in urma care ii problema ca sa ne jucam impreuna toti pe o mapa care le place la toti? asta nu inteleg.
A fost la vot d2 si alte 2 mape,a fost ales d2,de ce noi jucatori deoarece alegem o mapa ,adminul o pune pe ceia care ii place lui?
am scris in chat:CANIBALE, A FOST D2,DACA TIE NU-TI PLACE D2 ASTA NU INSIAMNA CA LA ALTI JUCATORI NU LE IMPORTA ,atunci am scris RTV si el mia dat ban ,cind am intrat din nou a raspuns:Inchide gura si joaca
Intradevar is ofensat de acest mod si exprimerea adminilor
in caz de dovada am screenshooturile la mach

jucatorul-Pression
poppe_46
Membru

Re: reclamatie Canibal

Postby pralea » 10 Nov 2017, 07:49

din cate stiu voi numai d2,arabic si alexandra stiti juca,jucati si alte mape.cand sunt admini pe sv nu se da rtv,nu va placea mapa te puneai spec sau reveneai mapa ce urma,e simplu..
pralea
Admin Server

Postby RAMBO » 12 Nov 2017, 01:45

Daca s.ar pune la fiecare vot si dust 2 cred ca aia ar iesi tot timpul....Nu se poate juca intruna d2 mai poppe....cum a zis si pralea,mai jucati si voi alte mape nu tot timpul aceiasi mapa...Si s.a spus de multe ori sa numai dati rtv cand sunt admini/helperi on....dar vad ca se spune degeaba ca tot la fel fac cativa jucatori...
RAMBO

Postby ..CaNiBaL.. » 14 Nov 2017, 22:25

Nam ce sa zic ...mă abțin

CaNiBaL...CU RESPECT...
..CaNiBaL..
Admin Server