#1video / #2 teamvoice

Discutiile clanului PGL.

#1video / #2 teamvoice

Postby Life » 16 Mar 2018, 03:24

Bam idee de la pipa ! :D Avem pe cineva care s-ar oferi voluntar sa faca un video pgl cu playerii din top in fiecare luna? Ar face mai fun serverul
Si din nou revin cu subiectul teamvoice, am jucat pe un server spaniol si cat timp erai in viata se auzea doar echipa ta vorbind, odata ce mureai galagie voie buna fratilor :)) si impusti doi iepuri cu un foc,nu te mai deranjeaza aia care vorbesc si facem si putina tactica...ca pnm suntem pgl :D se lasa astia de go pana la urma. P.S: fac cerere de intrare in clan =)
Life
Membru

Re: #1video / #2 teamvoice

Postby tygrutz » 17 Mar 2018, 13:37

:))
Playerii din top deobicei las eu poze pe grupurile de pe skype... aproape in fiecare luna.. pot pune si altii poze acolo
iar team speku... ramane cum este.. dc?? pentru ca daca ai ceva de vorbit mult cu cineva te duci pe discord ts skype... adminu trebuie sa poata comunica cu tine instant verbal

tygrutz
Fondator

Postby Life » 21 Mar 2018, 01:26

Eu incerc sa-mi tin proiectul in viata scuzati bataia la cap :P si nu ar putea adminul sa il mute la spec si sa converseze cu inculpatul, ar fluidiza si procesul de verificare fiindca nu mai sta dupa el si l-ar lua direct la puricat. Dupa parere mea, teamvoice ar fi un element foarte bun pentru ridicarea nivelului de joc al severului, l-ar face mai competitiv si jucatorii ar fi mult mai implicati in joc, e drept as rata caterinca dintre special si depesu , asta e partea negativa :))). Adica vb aia steel candu joaca de 10 ani cs si tot la acelasi nivel e, Candule scuze daca esti pe forum si te-am dat exemplu, sa-i dea Dumnezeu sanatate gaygunului tau :)))
Life
Membru

Postby tygrutz » 23 Mar 2018, 12:55

Nu o sa iau doza de distractie de pe server... doar pt cei ce vor sa joace serios.. Acele persoane daca vor competitie pe server,, au voice enable 0

tygrutz
Fondator

Postby Ghost » 26 Mar 2018, 22:20

Nu luați doza de distracție de pe server dar dacă 2 persoane discuta și se simt bine primesc mute asa doar, dar când adminii fac asta nu se ia nicio măsură.
Ghost
Membru

Postby RedMaN » 28 Mar 2018, 12:42

:lol: Sunt de acord cu tygrutz , exista voice enable 0 :D
RedMaN
Membru

Postby G.CLooney » 18 May 2018, 19:56

:(con)

" Eu sunt painea lui Dumnezeu cu oamenii cinstiti si biciul lui Dumnezeu cu bagabontii marsavi! " - George Clooney
G.CLooney
Membru