Reclamatie Vasile

Discutiile clanului PGL.

Reclamatie Vasile

Postby poppe_46 » 04 Nov 2018, 21:58

Buna seara ,
cu parere de rau far reclamatie catre adminul Vasile ,am fost bannat din server cauza:wallhack ,faptul este ca nu am nimic,tot timpul am jucat curat.
Nu am fost avizat,nici intrebat ,se putia de rezolvat in skype vazind ca nu aveam nici o problema de a dimostra ca nu am coduri.
Mi-am facut o parere negativa ,poate sa fie deci o gresiala a adminului dar problema principala ramine ca se putea a rezolva in alt mod ,nu cu ban .
Joc in acest server de 4 ani ,in ultima perioada am fost absent pentru motive personale,dar am revenit .
Va rog frumos sa scoateti banul ,numele jucator: NA'Vi Pression ban 04/11/2018 la orele 20:40 circa
multumesc frumos
poppe_46
Membru

Re: Reclamatie Vasile

Postby demon » 05 Nov 2018, 19:57

nene nu aici se fac reclamatiile
demon
Admin Server

Postby poppe_46 » 05 Nov 2018, 22:48

Nu am gasit forum in care sa fac reclamatia ,daca nu scriam acolo. Va rog frumos help
poppe_46
Membru

Postby Vasile *(PRO)* » 07 Nov 2018, 19:54

NA'Vi
1. Nu ai postat unde trebuie
2. "tot timpul am jucat curat" :) (asta o cred, e bine ca te speli :))
3. Nu trebuia sa iti fac control pt. ca eram sigur ca ai cod
4. "joc pe acest server de 4 ani" (si? nu poti juca cu cod sau? experienta? asa au zis si altii :) si au fost prinsi cu cod :))
5. Lasa codu ca nu rezolvi nimic cu el (iti place sa te minti?)
Bafta!

Image
Vasile *(PRO)*
Membru

Postby poppe_46 » 08 Nov 2018, 08:30

Vasile
Lasam de o parte scirba ,nu ai avut o motivare valida pentru a da ban ,si eu multe lucruri ma gindesc ,in acest caz se poate dat ban la tuti jucatorii care se joaca bine .
Evident ca ai dat ban fara ca sa te consulti ,deci nu aveam probleme de a deschide skypul ,ramine faptul daca esti capabil a controla in pc .Am fost deja controlat de admini fara rezultate ,tu ca esti ajuns nou ai putina experienta in confront la adminii mai vechi ,nuci nu ar trebui sa ai access la ban vazind ca dai la ban toti jucatorii (nu doar eu) si pe urma scriu in forum despre tine .
Cer in ajutor @tigrutz
poppe_46
Membru

Postby TAURUS » 19 Jan 2019, 00:46

SALUT !
EU STIU CA VASILE NU PREA GRESESTE ..... O SA VB CU EL ...SA VEDEM CE ZICE .
MS .

RESPECT PE SERVER ... SI NU NUMAI ... !!!
TAURUS
Fondator